Kezdőlap Hírek UVSE Vízilabda Kft. 10–15 Szentesi Vízilabda Kft….

UVSE Vízilabda Kft. 10–15 Szentesi Vízilabda Kft….

26

A mérkőzés rendkívül izgalmas és kiegyenlített volt, mindkét csapat keményen küzdött. Az UVSE csapata kezdett jobban, Baksa János vezetésével 1-0-ra vezettek, de Tóth Gyula gyorsan egyenlített. Az első negyed végére 3-2-es előnyre tett szert az UVSE, azonban Szentes fokozatosan felzárkózott.

A második negyedben Bozó Péter góljaival egyenlített a Szentes (3-3), majd felváltva estek a gólok.
A harmadik negyedben az UVSE két góllal elhúzott, de a negyed végére a Szentes ledolgozta a hátrányt. A záró negyedben a Szentes dominált. Az UVSE próbált felzárkózni, de Szentes tovább növelte előnyét, és a mérkőzés vége előtt már 15-11-re vezettek. A végén az UVSE még szépített, de a Szentes magabiztos győzelmet aratott 15-12-es végeredménnyel.