Kezdőlap Sport Szabadtéri sportok A regionális U-16-os csapatunk a korosztályos válogatottak miatti szünetben edző…

A regionális U-16-os csapatunk a korosztályos válogatottak miatti szünetben edző mérkőzésen fogadta partnerklubunk a St. Mihály FC akadémia U-15-ös csapatát. A tegnap délelőtti esőzéssel tarkított mérkőzésen,

hiányos kerettel is igyekeztek a lányok helyt állni. Az első félidőben helyenként jó letámadással sikerült néha zavarba is hoznunk a vendékek védelmét, de ezeket a helyzeteket nem sikerült értékesítenünk. Képzetebb ellenfelünk ezeket, könyörtelenül megbüntette. Igy a félidőben 4 – 0 volt az állás. A második félidőre már erőben is kezdtünk elfogyni, így a vége már fölényes vendég siker lett. Ennek ellenére is hasznosnak találtuk a mérkőzést. Láttam szép és ügyes dolgokat a játékosaimtól, majd egy hétre ré Kecskeméten fejezzük be az őszi szezont.