KezdƑlap Szentesi VK LegyƑztĂŒk a TatabĂĄnyĂĄt, tovĂĄbbjutottunk a Magyar KupĂĄban

LegyƑztĂŒk a TatabĂĄnyĂĄt, tovĂĄbbjutottunk a Magyar KupĂĄban

đŸ€œâ€â™€ïžđŸ‘đŸ„ł

A III. ker. TVE elleni veresĂ©g utĂĄn a TatabĂĄnyĂĄt mĂĄr legyƑztĂŒk a BENU Magyar KupĂĄban, Ă­gy bejutottunk a legjobb nyolc közĂ©, vĂĄrhatjuk Ășjabb ellenfelĂŒnket. #hajrĂĄSzentes

Tatabánya 🆚 Valdor Szentes 7–14 (1–1, 3–3, 2–4, 1–6)
NƑi vĂ­zilabda, BENU Magyar Kupa, 2. mĂ©rkƑzĂ©s. Szentes, Dr. RĂ©beli-SzabĂł JĂłzsef Sportuszoda. Vezette: SzilĂĄgyi, Csizmadia.
TatabĂĄnya: KovĂĄcs Do. – Zantleitner H. 1, Zantleitner N., Zink 2, OrbĂĄn 2, NĂ©meth V., Lengyel D. 1. Csere: GulyĂĄs (kapus), Cser, BĂ­rĂł L., KovĂĄcs Da., KovĂĄcs J., Donauer 1, Nagy J. VezetƑedzƑ: Zantleitner Krisztina.
Valdor Szentes: FĂŒsti MolnĂĄr – Varga V. 1, HorvĂĄth Zs. 1, Dobos 3, Hnatyszyn 1, KövĂ©r-Kis 4, BoldizsĂĄr R. 1. Csere: Varga N. (kapus), TyukĂĄsz, Bicskei, ErdĂ©lyi, HorvĂĄth L. 2, Versegi, Matajsz J. 1. VezetƑedzƑ: Matajsz MĂĄrk.
Gól – emberelƑnybƑl: 2/2, ill. 3/1.
ÖtmĂ©teresbƑl: 3/3, ill. 2/1.

Nyilatkozat:
đŸ—ŁïžđŸ’Ź Matajsz MĂĄrk: – GratulĂĄlok a csapatomnak a gyƑzelemhez Ă©s a tovĂĄbbjutĂĄshoz. Negyedik Ă©ve vagyok a Szentes vezetƑedzƑje, minden TatabĂĄnya-meccs utĂĄn elmondom, hogy nagyon szimpatikus munkĂĄt vĂ©geznek CaniĂ©k. AmĂ­g bĂ­rtĂĄk erƑvel, szoros mĂ©rkƑzĂ©st jĂĄtszottunk, nekĂŒnk pedig a fiatalokkal is sikerĂŒlt megkontrĂĄzni a fĂĄradt csapatot. NehĂ©z meccs volt, a cĂ©lunkat teljesĂ­tettĂŒk, most mĂĄr vĂĄrjuk a sorsolĂĄst. BĂĄrkit kapunk ellenfĂ©lnek, kĂ©t kivĂĄlĂł gyakorlĂłmeccset jĂĄtszhatunk. A TatabĂĄnyĂĄhoz hasonlĂłan Ă©pĂ­tjĂŒk a jövƑt, sok ilyen mĂ©rkƑzĂ©sre lesz szĂŒksĂ©gĂŒnk.

Összefoglaló:

✍ KiĂ©lezett kĂŒzdelmet hozott a mĂĄsodik mai meccsĂŒnk. Egy negyed utĂĄn 1–1, kettƑ utĂĄn 4–4 ĂĄllt az eredmĂ©nyjelzƑn. A harmadik negyedben sikerĂŒlt kĂ©tgĂłlos elƑnyt kialakĂ­tani, majd a negyedikben mĂĄr hamar bebiztosĂ­tottuk a gyƑzelmĂŒket Ă©s a vele jĂĄrĂł tovĂĄbbjutĂĄst.