Kezdőlap Szentesi VK Legyőztük a Tatabányát, továbbjutottunk a Magyar Kupában…

Legyőztük a Tatabányát, továbbjutottunk a Magyar Kupában…

169

🤽‍♀️👏🥳

A III. ker. TVE elleni vereség után a Tatabányát már legyőztük a BENU Magyar Kupában, így bejutottunk a legjobb nyolc közé, várhatjuk újabb ellenfelünket. #hajráSzentes

Tatabánya 🆚 Valdor Szentes 7–14 (1–1, 3–3, 2–4, 1–6)
Női vízilabda, BENU Magyar Kupa, 2. mérkőzés. Szentes, Dr. Rébeli-Szabó József Sportuszoda. Vezette: Szilágyi, Csizmadia.
Tatabánya: Kovács Do. – Zantleitner H. 1, Zantleitner N., Zink 2, Orbán 2, Németh V., Lengyel D. 1. Csere: Gulyás (kapus), Cser, Bíró L., Kovács Da., Kovács J., Donauer 1, Nagy J. Vezetőedző: Zantleitner Krisztina.
Valdor Szentes: Füsti Molnár – Varga V. 1, Horváth Zs. 1, Dobos 3, Hnatyszyn 1, Kövér-Kis 4, Boldizsár R. 1. Csere: Varga N. (kapus), Tyukász, Bicskei, Erdélyi, Horváth L. 2, Versegi, Matajsz J. 1. Vezetőedző: Matajsz Márk.
Gól – emberelőnyből: 2/2, ill. 3/1.
Ötméteresből: 3/3, ill. 2/1.

Nyilatkozat:
🗣️💬 Matajsz Márk: – Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez és a továbbjutáshoz. Negyedik éve vagyok a Szentes vezetőedzője, minden Tatabánya-meccs után elmondom, hogy nagyon szimpatikus munkát végeznek Caniék. Amíg bírták erővel, szoros mérkőzést játszottunk, nekünk pedig a fiatalokkal is sikerült megkontrázni a fáradt csapatot. Nehéz meccs volt, a célunkat teljesítettük, most már várjuk a sorsolást. Bárkit kapunk ellenfélnek, két kiváló gyakorlómeccset játszhatunk. A Tatabányához hasonlóan építjük a jövőt, sok ilyen mérkőzésre lesz szükségünk.

Összefoglaló:

✍️ Kiélezett küzdelmet hozott a második mai meccsünk. Egy negyed után 1–1, kettő után 4–4 állt az eredményjelzőn. A harmadik negyedben sikerült kétgólos előnyt kialakítani, majd a negyedikben már hamar bebiztosítottuk a győzelmüket és a vele járó továbbjutást.