Kezdőlap Sport Szabadtéri sportok Döntetlen a Deszk ellen…

Döntetlen a Deszk ellen…

144

2023. április 16-án a labdarúgás megye I. bajnokság alsóház 4. fordulójában a Szentesi Kinizsi a Deszk csapatát fogadta hazai környezetben. A mérkőzés nem hozott sok gólt, de annál több sárga lapot. A Kinizsi hármat gyűjtött be, a vendégek 4 db lappal zárták a parázs hangulatú meccset.

Az első félidő (0-0) döntetlen után újra egymásnak feszültek a csapatok, és az 54 percben Salánki jóvoltából vezetést szerzett a Deszk. Próbálták lassítani a játékot, de a Kinizsi nagyon akart, és mindennek meg is lett az eredménye, mert a 74 percben Szarvas kiegyenlített. (1-1) A Kinizsi folyamatos nyomás alatt tartotta a vendégeket, és a 89. perc 43. másodpercében hangos buzdítás hallatszott, hogy „nincs baj van még 4 perc”. A hosszabbításban reménykedett a hazai csapat, csakhogy a 90. percben a játékvezetők lefújták a mérkőzést és döntetlennel zárult a találkozó.