Kezdőlap Hírek Szenzációs hétvége a birkózóknál…

Szenzációs hétvége a birkózóknál…

573

A Dr. Papp László Birkózó Egyesületnek fennállása óta soha nem volt ilyen sikeres hétvégéje. Kaposváron rendezték a diák I-es korosztály országos bajnokságát, ahol Barna Milán kötöttfogásban is országos bajnok lett. Testvére, Barna László és Nagy Dávid a dobogó harmadik fokára állhatott fel, Lászlónak ez az első országos bajnoki érme. Tápai Levente a 10. helyen végzett, Sági Attila pedig a 13. helyet tudhatja magáénak. A versenyen 160 versenyző indult és több mint 30 egyesület nevezett, ahol a Dr. Papp László Birkózó Egyesület csapatversenyben a 6. helyet szerezte meg.

Dorogon, a Fekete Gyémánt kupán több mint 8 ország részvételével rendezték meg az U17-es korosztály kötöttfogású válogató versenyét. A szentesi szakosztály kiválósága, Cseh Balázs hosszan tartó lábadozás után most tudott először versenyen indulni. Új súlycsoportban egyből a dobogó harmadik fokára küzdötte fel magát. Gratulálunk a versenyzőknek és az edzőknek!