Kezdőlap Hírek Hírek Szentesi Kinizsi–Balástya 0–4 (0-2)…

Szentesi Kinizsi–Balástya 0–4 (0-2)…

A labdarúgó megye elsőosztály 19. fordulójában a Szentesi Kinizsi a Balástya csapatát fogadta hazai környezetben. Az első félidő 32. percében a vendégek Vámos révén megszerezték a vezetést, és tíz perc múlva Gera beállította a félidei eredményt. Szentesi Kinizsi – Bordány 0:2.

A második félidő elején sem sikerült felpörögni a kinizsis srácoknak, így az 52. és 55. percben Vörös és Vámos góljával eldöntötték a három pont sorsát.

Szentesi Kinizsi: Kotvics-Varga – Rácz I., Koncz, Prozlik, Bartucz P., Locskai, Rácz B., Puhala (Szakács, 77.), Mihály, Piti (Verebélyi, a szünetben), Tóth R. (Fábrik, 60.). Edző: Sallai Róbert.

Balástya: Hegedűs – Szádeczky, Faragó, Gera D. (Muró, 67.), Horváth Cs., Vámos N., Márkus (Tóth B., 60.), Vörös (Gera L., 67.), Tóth G., Vámos T., Mondics (Nagymihály, 58.). Edző: Kiss Máté.

Gól: Vámos N. (32.), Gera D. (42.), Vörös L. (52.), Vámos T. (55.).