KezdƑlap Szentesi VK NƑi OB I.: hĂ©t gĂłlt lƑttĂŒnk a cĂ­mvĂ©dƑ otthonĂĄban

NƑi OB I.: hĂ©t gĂłlt lƑttĂŒnk a cĂ­mvĂ©dƑ otthonĂĄban

đŸ€œâ€â™€ïž

HĂĄrom szoros negyedet követƑen az utolsĂł nyolc percben megduplĂĄzta a kĂŒlönbsĂ©get az UVSE, Ă­gy magabiztos sikert aratott ellenĂŒnk a nƑi vĂ­zilabda OB I. ötödik fordulĂłjĂĄban.

UVSE 🆚 Valdor Szentes 17–7 (4–2, 4–3, 3–1, 6–1)
NƑi vĂ­zilabda OB I., 5. fordulĂł. Budapest, HajĂłs AlfrĂ©d Sportuszoda. Vezette: KollĂĄr, Donauer.
UVSE: Magyari – AubĂ©li, Lendvay, SzĂŒcs 1, Baksa V. 3, FaragĂł 4, Peresztegi Nagy 4. Csere: KĂĄrpĂĄti (kapus), MĂĄcsai E. 1, VarrĂł 1, Irmes, Tiba 2, Golopencza N., SzentpĂĄli 1. VezetƑedzƑ: Benczur MĂĄrton.
Valdor Szentes: FĂŒsti MolnĂĄr – Varga V., Dankina 2, Bicskei, Bonca 1, KövĂ©r-Kis 2, TĂłth F. Csere: Varga N. (kapus), Hevesi, MĂĄcsai K., HorvĂĄth L., Samsonova 2, Korom, Dobos. MegbĂ­zott edzƑ: BrĂĄvik Fruzsina.
Gól – emberelƑnybƑl: 13/6, ill. 13/3.
ÖtmĂ©teresbƑl: 2/2, ill. 1/1.
KipontozĂłdott: Bonca.

Összefoglaló:
✍ Mivel legutĂłbbi mĂ©rkƑzĂ©sĂŒnkön vezetƑedzƑnk piros lapot kapott, ezen a talĂĄlkozĂłn eltiltĂĄsĂĄt töltötte.

IsmĂ©t sikerĂŒlt teljes erƑbedobĂĄsra kĂ©nyszerĂ­tenĂŒnk a bajnoki cĂ­mvĂ©dƑ Ășjpestieket. Az elsƑ Ă©s a harmadik negyedet mindössze kettƑ- a mĂĄsodik negyedet pedig egy gĂłllal nyertĂ©k meg a hazaiak. Szoros jĂĄtĂ©kot hozott az elsƑ fĂ©lidƑ, Ă­gy tizenhat perc jĂĄtĂ©kot követƑen 8–5 ĂĄllt az eredmĂ©nyjelzƑn.

JĂłl vĂ©dekeztĂŒnk a nagyszĂŒnetet követƑ negyedben is, de mindössze egy gĂłlt lƑttĂŒnk, Ă­gy a zĂĄrĂł nyolc perc 11–6-rĂłl kezdƑdött. Kijött a rutinbĂ©li kĂŒlönbsĂ©g, a frissebben mozgĂł hazaiak megduplĂĄztĂĄk a hĂĄrom negyed alatt felĂ©pĂ­tett ötgĂłlos elƑnyĂŒket Ă©s nyertek 17–7-re.

NƑi csapatunk legközelebb december harmadikĂĄn ugrik medencĂ©be, 18 Ăłrakor a GyƑrt fogadjuk a Dr. RĂ©beli-SzabĂł JĂłzsef SportuszodĂĄban.

📾 Archív fotó: Vidovics Ferenc

#szentesivĂ­zilabdaklub #valdor #szentes #uvse #vĂ­zilabda #magyarbajnoksĂĄg #tippmix #hajrĂĄSzentes