Kezdőlap Szentesi VK BENU Férfi Magyar Kupa: három góllal megnyertük a harmadik negyedet a Honvéd...

BENU Férfi Magyar Kupa: három góllal megnyertük a harmadik negyedet a Honvéd ott…

189

BENU Férfi Magyar Kupa: három góllal megnyertük a harmadik negyedet a Honvéd otthonában

Belealudtunk a kezdésbe, majd 6–6-nál és 8–8-nál utolértük az Eurokupában vitézkedő Honvédot, végül a záró nyolc percben négygólos előnyt építettek fel. Pénteken 14 órakor jön a párharc visszavágója a BENU Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.

Honvéd–Metalcom Szentes 14–10 (3–0, 3–2, 3–6, 5–2)
Férfi vízilabda, BENU Magyar Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés. Budapest, Kőér utcai uszoda. Vezette: Fodor, Donauer.
Honvéd: Farkas D. – Kevi, Ekler B. 6, Ekler Zs. 2, Fejős 1, Hessels B. 1, Sugár 1. Csere: Hessels S., Kiss B. 2, Gregor, Simon H., Nyíri 1, Baksa. Vezetőedző: Szivós Márton.
Metalcom Szentes: Kardos – Bozó, Vasics, Hegedűs 3, Fülöp 1, Gusarov 1, Hajdú 1. Csere: Pethe, Molnár B., Tapasztó 2, Chilkó 1, Vismeg B. 1. Vezetőedző: Szilágyi Péter.
Gól – emberelőnyből: 12/6, ill. 6/2.
Ötméteresből: 1/0, ill. -.
Kipontozódott: Hajdú.

Összefoglaló:

Rosszul kezdtük a kupamérkőzést a Honvéd otthonában szerdán este. A hazaiak már 5–0-ra vezettek, majd a nagyszünetben 6–2 állt az eredményjelzőn. A harmadik negyedben 6–6-nál utolértük vendéglátónkat, majd 8–8-nál is eltüntettük a különbséget. Az utolsó negyed 9–8-ról indult, amelyben a nemzetközi rutinnal felvértezett hazaiak az utolsó percekben megduplázták egyelőnyüket, így 14–10-re nyertek.

Archív fotó: Vidovics Ferenc

#szentesivízilabdaklub #metalcomszentes #honvéd #budapest #vízilabda #BENU #magyarkupa #tippmix #hajráSzentes