Kezdőlap Szentesi VK Férfi OB I.: 1⃣2⃣ gólt lőttünk a Ferencvárosnak…

Férfi OB I.: 1⃣2⃣ gólt lőttünk a Ferencvárosnak…

Férfi OB I.: 1️⃣2️⃣ gólt lőttünk a Ferencvárosnak 🟢⚪

Jól támadtunk a Ferencváros ellen, amely a nagyszünetben mindössze 11–7-re vezetett. Tartalékosak voltunk, akárcsak ők, a záró nyolc percben a rutinosabb ellenfelünk nagyon különbséget épített fel.

Metalcom Szentes 🆚 Ferencváros 12–21 (4–6, 3–5, 3–5, 2–5)
E.O férfi víziabda OB I., 19. forduló. Szentes, Dr. Rébeli-Szabó József Sportuszoda. Vezette: Tóth S., Debreczeni.
Metalcom Szentes: Kovács K. – Kókai, Mátyók 1, Pellei K. 2, Bozó, Chilkó 1, Pellei F. 1. Csere: Pászti (kapus), Lajkó, Kürti-Szabó M., Hegedűs 6, Soleimanipak, Kátai-Benedek M., Takács J. 1. Vezetőedző: Pellei Csaba.
Ferencváros: Szakonyi – Merkulov 6, Vámos 4, Ubovics 1, Molnár E. 3, Jansik Sz. 4, Nyíri B. 1. Csere: Vogel (kapus), Gábor, Gál, Klár, Varga V. 1, Német 1. Vezetőedző: Varga Zsolt.
Gól – emberelőnyből: 10/4, ill. 12/9.
Ötméteresből: 2/1, ill. 3/3.
Kipontozódott: Kókai, ill. Molnár E.

Nyilatkozat:
🗣️💬 Pellei Csaba: – Jó lenne már egyszer nyerni… Gratulálok a Ferencvárosnak a három ponthoz, más kategóriát képvisel. Tartalékosan érkeztek Szentesre, így függetlenül attól, hogy milyen állapotban vagyunk, egy jó mérkőzést szerettünk volna velük játszani. Biztató, hogy tizenkét gólt szereztünk, az viszont nem, hogy átjáróház a védelmünk. Felemás képet kaptam a csapatról. Három negyedet bírtunk, az utolsó nyolc percben tljesen kipurcantunk. Sajnos olyan játékosoknak is játszaniuk kellett, akik egy-két edzéssel korábban jöttek vissza közénk. Mostantól hét rangadó vár ránk, amiken el kell kezdeni gyűjtögetni a pontokat. Remélem, hogy akik ma sem tudtak játszani, hamarosan visszatérhetnek legalább az edzéseinkre, hogy normálisan gyakorolhassunk.

Összefoglaló:
✍️ Mindentől függetlenül jól játszottunk. Felvettük a vendégek ritmusát, loholtunk utánuk. Nagyjából három negyedig bírtuk, 9–13 után viszont kinyílt az olló a két csapat között. Magabiztos, kilencgólos sikerével őrizte meg veretlenségét Szentesen a Ferencváros.

A következő fordulóban szombaton 18 órára Debrecenbe utazunk.