Kezdőlap Hírek Nem csak túlélték, de harmadikok lettek…

Nem csak túlélték, de harmadikok lettek…

239

Idén 3. alkalommal került megrendezésre a Budapesti Gazdasági Egyetem szervezésében a BeKVIKer verseny, amelyre 10-12. osztályos középiskolások 3 fős csapatai jelentkezhettek.

A vetélkedés négy fordulóban, több hónapon keresztül zajlott, ahol a csapatok közismereti, gazdasági tudására, az IT eszközök használatának ismeretére és nagyfokú kreativitásra, problémamegoldásra volt szükség.

Az utolsó fordulóban két gazdasági esettanulmányt dolgoztak fel és adtak elő digitálisan a diákok, ami extra kihívást jelentett számukra.

A Hódmezővásárhelyi SZC Szentesi Boros Sámuel Technikumának „Túlélők” csapata az országos 3. helyezést érte el.

A csapat tagjai a 11. b osztályból: Bori Bettina, Csendes Nikolett és Kozák Léna. Felkészítő tanáruk: Bartuczné Józsa Anikó.

www.szentesimozaik.hu
Oktatás, tanulmányi hírek|36
Hírek|29




Forrás