Kezdőlap Szentesi VK Nem sikerült a bravúr, 8-5-ös vereséget szenvedtünk Egerben az 5. helyért folyó...

Nem sikerült a bravúr, 8-5-ös vereséget szenvedtünk Egerben az 5. helyért folyó …

Nem sikerült a bravúr, 8-5-ös vereséget szenvedtünk Egerben az 5. helyért folyó párharc első meccsén.

Eger 🆚 Hungerit-Szentesi VK 8-5 (2-2, 1-2, 3-0, 2-1)
Női vízilabda OB I, az 5-6. helyért, 1. mérkőzés. Eger, 100 néző. Vezette: Bereczki, Ercse.
Eger: Horváth A. – Szilágyi D. 4, Katona 1, Ráski, Tóth Cs. 1, Mchunu 1, Szilágyi Sz. 1. Csere: Czigány 1, Pulyblank, Bódi. Vezetőedző: Biros Péter.
Hungerit-Szentesi VK: Lekrinszki – Szabó K., Guannan 1, Kádár 2, Kudella, Mandics 1, Kövér-Kis 1. Csere: Dávid, Dömsödi, Mihály, Czirbus. Vezetőedző: Komlósi Péter.
Gól – emberelőnyből: 6/3, ill. 6/1.
Ötméteresből: 2/1, ill. 1/0.
Az egyik fél második sikeréig tartó párharc állása: 1-0 az Egernek.

Komlósi Péter: – A harmadik negyed közepéig szoros meccset játszottunk, a végére viszont elfogytunk. Hiányosan, fiatal kerettel utaztunk el Egerbe. Az utolsó másfél negyedre passzívvá váltunk támadásban, kiszorítottak bennünket a kapu elől. Néhány megúszással eldöntötték a győzelmet a hazaiak.

A párharc második találkozóját kedden 19 órától Szentesen rendezik.

📸 Archív fotó: Vidovics Ferenc