Kezdőlap Szentesi VK Bravó fiúk! 6-5-re győztünk az UVSE otthonában, így megnyertük a középszakasz al…

Bravó fiúk! 6-5-re győztünk az UVSE otthonában, így megnyertük a középszakasz alsóházát!

UVSE 🆚 Metalcom Szentes 5-6 (2-2, 1-0, 0-1, 2-3)
Férfi vízilabda OB I, középszakasz, alsóház, 8. forduló. Budapest, Komjádi Béla
Sportuszoda, 150 néző. Vezette: Várkonyi, Csizmadia.
UVSE: Bisztritsányi – Korényi, Baksa B. 1, Korbács 1, Somogyi T., Vígvári,
Aranyi 3. Csere: Szieben, Sziládi, Rábavölgyi, Dala, Telek, Konarik.
Vezetőedző: Benedek Tibor.
Metalcom Szentes: Meixner – Pellei K. 3, Nagy M., Vörös 1, Pellei F., Somogyi B., Kriszoszpatisz 1. Csere: Kókai, Kiss K., Bozó, Tóth Gy., Hegedűs 1, Kuzmenko.
Vezetőedző: Pellei Csaba.
Gól – emberelőnyből: 5/1, ill. 5/2.
Ötméteresből: 1/0, ill. -.

Pellei Csaba: – Nehéz mérkőzésre számítottunk, mert az UVSE egy győzelemmel még bejuthatott volna 9-12. helyért folyó rájátszásba. Megpróbáltuk lassítani a játékot, hogy a mi akaratunk érvényesüljön a vízben. Az utolsó negyed 3-3ról kezdődött. A kapott gólok számával elégedett vagyok, de lőhettünk volna többet. A végén kulcspillanatnak bizonyult, amikor Meixner Marcell megfogta az ötméterest, majd a támadásunkból gólt szereztünk, és a hátralevő másfél percben már nem kaptunk gólt.

A 9-12. helyért folyó párharcban először a Szombathellyel találkozunk. Itthon kezdünk, 4-1-re vezetünk az egyik fél hetedik pontjáig tartó csatában. A találkozó pontos időpontja még nem ismert.

📸 Archív fotó: Vidovics Ferenc

#metalcomszentes #uvse #újpest #szentes #vizilabda #waterpolo #pallanuoto #tippmix