Kezdőlap Sport Szabadtéri sportok Hétvégi menetrend…….

Hétvégi menetrend…….

Mai napon női felnőtt csapatunk Gyulán vett részt futsal tornán. Jabniczky Sándor hazaérkezésük után elmondta, hogy egy igen színvonalas tornán vettek részt. A lányok küzdelemből jelesre vizsgáztak, és a tornán szerzett tapasztalatokat a hétvégén szeretnék kamatoztatni.
További mérkőzések időpontjai.
Szombat:
U-18 női: Szentesi Kinizsi SZITE – Székkutas 10:00
U-19 fiú: Szentesi Kinizsi SZITE – Hódmezővásárhelyi FC II. 13:00
Megye 1. férfi felnőtt: Szentesi Kinizsi SZITE – Hódmezővásárhelyi FC II. 15:00
A mérkőzés szünetében Delelő 11-es rúgó játék: 15:45.
A rendezők, illetve a Delelő Söröző játékra hívja a mérkőzésre kilátogató vendégeket. A sörözőben a mérkőzésre látogatók italfogyasztásának minimum 300 ft-nak kell lenni. A blokk és a belépő bemutatásával részt lehet venni a mérkőzés szünetében a 11-es rúgó versenyen. A győztesek jutalma: az első helyezett egy 3.000 ft-os, a második helyezett egy 2.000 ft-os, a harmadik helyezett egy 1.000 ft-os italkupont kap ajándékba.
EGYESÜLETÜNK IS CSATLAKOZIK AHHOZ A KEZDEMÉNYEZÉSHEZ, AMI A DEREKEGYHÁZI TŰZESETBEN KÁROSULT CSALÁD MEGSEGÍTÉSÉRE IRÁNYUL. A SZOMBATON 15:00 ÓRAKOR KEZDŐDŐ LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉS JEGYBEVÉTELÉT AJÁNLJUK FEL ERRE A CÉLRA.