Kezdőlap Sport Szabadtéri sportok Hétvégi menetrend…….

Hétvégi menetrend…….

107

Mai napon női felnőtt csapatunk Gyulán vett részt futsal tornán. Jabniczky Sándor hazaérkezésük után elmondta, hogy egy igen színvonalas tornán vettek részt. A lányok küzdelemből jelesre vizsgáztak, és a tornán szerzett tapasztalatokat a hétvégén szeretnék kamatoztatni.
További mérkőzések időpontjai.
Szombat:
U-18 női: Szentesi Kinizsi SZITE – Székkutas 10:00
U-19 fiú: Szentesi Kinizsi SZITE – Hódmezővásárhelyi FC II. 13:00
Megye 1. férfi felnőtt: Szentesi Kinizsi SZITE – Hódmezővásárhelyi FC II. 15:00
A mérkőzés szünetében Delelő 11-es rúgó játék: 15:45.
A rendezők, illetve a Delelő Söröző játékra hívja a mérkőzésre kilátogató vendégeket. A sörözőben a mérkőzésre látogatók italfogyasztásának minimum 300 ft-nak kell lenni. A blokk és a belépő bemutatásával részt lehet venni a mérkőzés szünetében a 11-es rúgó versenyen. A győztesek jutalma: az első helyezett egy 3.000 ft-os, a második helyezett egy 2.000 ft-os, a harmadik helyezett egy 1.000 ft-os italkupont kap ajándékba.
EGYESÜLETÜNK IS CSATLAKOZIK AHHOZ A KEZDEMÉNYEZÉSHEZ, AMI A DEREKEGYHÁZI TŰZESETBEN KÁROSULT CSALÁD MEGSEGÍTÉSÉRE IRÁNYUL. A SZOMBATON 15:00 ÓRAKOR KEZDŐDŐ LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉS JEGYBEVÉTELÉT AJÁNLJUK FEL ERRE A CÉLRA.